Misja gospodarcza do Królestwa Arabii Saudyjskiej
02.10.2023
Rijad

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada RP w Rijadzie zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Królestwa Arabii Saudyjskiej w dniach 23-26 października 2023 r.
Wizyta polskich przedsiębiorców w Rijadzie organizowana jest z okazji Międzynarodowych Targów Saudi Agriculture / Saudi Agrofood. Jest to 40 edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów, Technologii i Rozwiązań dla Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego odbywających się równolegle z Międzynarodowymi Targami Opakowań FoodPack i Międzynarodowymi Targami Hodowli Wodnej Aquaculture Saudi.
W programie misji są planowane m.in.: forum gospodarcze oraz spotkania B2B z saudyjskimi przedsiębiorcami organizowane we współpracy i w siedzibie Federacji Izb Saudyjskich, wizyta na Międzynarodowych Targach Saudi Agriculture / Saudi Agrofood, połączona ze spotkaniami biznesowymi na stoiskach zorganizowanymi we współpracy z saudyjskimi organizatorami, spotkania z przedstawicielami projektu NEOM i programu Vision 2030, spotkanie z General Food Security Authority,
spotkanie z National Research and Development Center for Sustainable Agriculture oraz rozmowy z Agricultural Development Fund.
Organizatorzy zapewniają kompleksową obsługę organizacyjną związaną z wizytą w Rijadzie w ramach misji gospodarczej, w tym rezerwację przelotu Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny, opiekę organizacyjną na miejscu oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy, a także wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B przy udziale saudyjskich partnerów. Uczestnicy misji pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w misji.
Zakres branżowy uczestników misji:
- rolnictwo;
- drób;
- żywność, soki, woda;
- opakowania do żywności;
- akwakultura;
- technologie rolnicze.
Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają:
Maria Nowakowska: 506 118 375, Agnieszka Salamończyk: 516 178 476
- Wszystko
- Aktualności (10)
- Wiedza (3)
- Kalendarz (13)
- Centrum Wsparcia (348)
-
Artykuł
Sektor ochrony zdrowia w Arabii Saudyjskiej
Arabia Saudyjska przeznacza 14,4 proc. budżetu państwa na sektor ochrony zdrowia
WydarzenieGlobal Health Exhibition 2025
Global Health Exhibition to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycyny i technologii medycznyc…
-
Artykuł
Nowe prawo inwestycyjne w Arabii Saudyjskiej
Nowe prawo zawiera szereg istotnych korzyści dla inwestorów zagranicznych
ArtykułNRS: Saudyjska inicjatywa żeglugowa łączy 3 kontynenty
Nowa usługa pod nazwą NRS zaoferuje przewóz do 1,3 tys. kontenerów
-
Wydarzenie
Global Health Exhibition 2025
Global Health Exhibition to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycyny i technologii medycznyc…
WydarzeniePolsko-Saudyjskie webinaria biznesowe
Polsko-Saudyjskie webinaria biznesowe ułatwią zapoznanie się z możliwościami współpracy z saudyjskim…
-
Artykuł
Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A w Suwałkach
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego (PFRR) to instytucja non-profit działająca od 1994 roku na rz…
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.