Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Japanese Food and Beverage Days 
Wydarzenie

Japanese Food and Beverage Days 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza importerów i kupców z branży spożywczej do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej Japanese Food and Beverage Days, która odbędzie się w dniach 25-27 marca 2025 r.

Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy, zwłaszcza z przedsiębiorstwami z Japonii, w następujących kategoriach produktowych:

  • żywność konserwowana (w puszkach, przetwory),
    wyroby cukiernicze i tradycyjne japońskie słodycze,
    żywność specjalistyczna (np. bezglutenowa),
    produkty premium,
    produkty mleczne,
    źywność organiczna,
    napoje (alkoholowe, soki owocowe/warzywne, herbata, kawa i inne).

Jak działa giełda kooperacyjna

  • Uczestnicy rejestrują się online, określając profil działalności i preferencje dotyczące współpracy.
    Dane firm są umieszczane w katalogu dostępnym na stronie wydarzenia.
    Zarejestrowani uczestnicy wybierają partnerów do wirtualnych rozmów.
    W dniach 25-27 marca 2025 r. odbędą się indywidualne spotkania online.

Oficjalnym językiem wydarzenia będzie angielski.
Udział w giełdzie jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez formularz do 27 marca 2025r.

Szczegółowe informacje na stronie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (32)
  • Wiedza (16)
  • Kalendarz (82)
  • Centrum Wsparcia (46)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.