Misja wyjazdowa na targi GITEX Europe w charakterze zwiedzającego
09.04.2025
Niemcy
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do aplikowania o udział w misji wyjazdowej w charakterze ZWIEDZAJĄCEGO na targi GITEX EUROPE do Berlina w dniach 20-23 maja 2025 r.
GITEX EUROPE to wydarzenie pochodne GITEX GLOBAL, jednego z największych na świecie wydarzeń poświęconych nowym technologiom.
Tematyka targów: nowe technologie, IT, oprogramowanie, marketing cyfrowy, fintech, blockchain, zarządzanie technologiami, aplikacje mobilne, bazy danych, AI, druk 3D, rozwiązania pamięci masowej dla baz danych, cyberbezpieczeństwo, technologie smart home i smart city, przemysł kosmiczny, drony.
Nabór wniosków trwa do 25 kwietnia 2025 r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego (TARR)
- Tel.: +48 56 699 54 80
- E-mail: een@tarr.org.pl
- Wszystko
- Aktualności (44)
- Wiedza (19)
- Kalendarz (173)
- Centrum Wsparcia (54)
-
Wydarzenie
EtM Day 2025
PAIH zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska na targach EtMDay 2025 w Santiago, Chile
WydarzenieDublin Tech Summit 2025
PAIH zaprasza do udziału w Dublin Tech Summit w dniach 28-29 maja 2025 r. w Dublinie, Irlandia
WydarzenieJak zdobywać kontrakty federalne w USA
PAIH zaprasza przedsiębiorców na webinarium pt. „Jak zdobywać kontrakty federalne w USA”, które odbę…
ArtykułHigh-tech coraz silniejszym filarem handlu zagranicznego
Eksport high-tech osiągnął wartość 37,25 mld euro, notując wzrost o 10,1 proc. r/r.
WydarzenieFintech na włoskim rynku – możliwości dla polskich firm
PAIH zaprasza na webinarium „Fintech na włoskim rynku – możliwości dla polskich firm”, które odbędzi…
-
Artykuł
Sektor ICT w Polsce i na świecie
Zaledwie 10 państw odpowiada za 82 proc. światowego eksportu dóbr ICT
ArtykułEksport do Niemiec niższy w pierwszej połowie 2024 r.
Spadła wartość polskiego eksportu do kluczowych partnerów handlowych, wyjątkiem Ukraina i W.Brytania
ArtykułAkt o sztucznej inteligencji opublikowany
Dokument stanowi kamień milowy w regulacjach dotyczących stosowania AI w UE
ArtykułThe Next Web Conference 2024
Konferencja przyciągnęła uwagę globalnych gigantów i innowatorów
ArtykułZainteresowanie polską sceną technologiczną w Singapurze rośnie
AngelHack Global Hackathon Series po raz pierwszy zawita do Polski
-
Artykuł
High-tech coraz silniejszym filarem handlu zagranicznego
Eksport high-tech osiągnął wartość 37,25 mld euro, notując wzrost o 10,1 proc. r/r.
ArtykułMołdawia rośnie w IT
Technologie odpowiadają już za ponad 5 proc. PKB kraju. To więcej niż tradycyjny przemysł winiarski
ArtykułJak spowolnienie w Niemczech zmienia handel z Polską
Bundesbank obniżył prognozę wzrostu PKB Niemiec na 2025 rok do zaledwie 0,1–0,2 proc.
ArtykułWysokie kary we Francji, Niemczech i Belgii za nocleg w kabinie
Kiedy kierowca może dostać mandat za nocleg w kabinie i czy musi posiadać rachunki za pobyt w hotelu
-
Wydarzenie
EtM Day 2025
PAIH zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska na targach EtMDay 2025 w Santiago, Chile
WydarzenieDublin Tech Summit 2025
PAIH zaprasza do udziału w Dublin Tech Summit w dniach 28-29 maja 2025 r. w Dublinie, Irlandia
WydarzenieJak zdobywać kontrakty federalne w USA
PAIH zaprasza przedsiębiorców na webinarium pt. „Jak zdobywać kontrakty federalne w USA”, które odbę…
WydarzenieFintech na włoskim rynku – możliwości dla polskich firm
PAIH zaprasza na webinarium „Fintech na włoskim rynku – możliwości dla polskich firm”, które odbędzi…
-
Oferta wsparcia
Kierunek Azja – umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z wojewódz…
Projekt „Kierunek Azja – umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego po…
InstytucjaPolska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT)
Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest jedną z najstarszych i największych izb gospodarczych…
Oferta wsparciaHorizon4Poland
Dzięki udziałowi w wydarzeniu Horizon4Poland dowiesz się, który BPK najlepiej wesprze Twoje potrzeby…
Oferta wsparciaPolsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm
Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm to największa giełda kooperacji w Polsce dedykowana M…
Oferta wsparciaWydawanie świadectw pochodzenia potwierdzających niepreferencyjne pochodzen…
Świadectwo pochodzenia towaru (certificate of origin) jest dokumentem eksportowym występującym w han…
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.